KURUMSAL

ÖZEL MOBİLYA TASARIMCISI

Hayatın Güzel Yanlarını Keşfedin

En keyifli dakikalarınızı geçireceğiniz, sevdiklerinizi misafir edip ağırlayacağınız, günün yorgunluğunu yakınlarınızla atarken kullanacağınız, günümüz teknolojisiyle en kaliteli malzemelerle özenle seçilmiş malzemelerden özenle imal edilmiş mobilyalarımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

“Geçmişten geleceğe,güvenle...”

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Modern tasarımlı ürünlerde fonksiyonelliği ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren eN&Bi Home, Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası, Duvar Üniteleri ve tüm mobilya Aksesuar, Duvar Kağıdı, Perde ve Dekorasyon faaliyetleri gibi tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ev Dekorasyon Merkezi

“Geleneksel kaliteyi yenilikçi düşünce tarzı”

Vazgeçilmez bir marka olmayı hedeflediğimiz bu sektörde temel ilkemiz; özgün, modern, kaliteli ve trend ürünleri gerek tasarım, gerek takdim ve satış, gerekse satış sonrası müşteri memnuniyeti konularında en yüksek seviyeye taşımaktır.

“Mutlu etmeyi seviyoruz”

Estetik kaygılarıya yaşam alanlarınızda konfordan ödün vermek yerine hem estetik ve rahat, hem konforlu ve dayanaklı çözümler için gayret ediyoruz. eN&Bi Home çatısı altında toplanan bütün markalar, uzmanlık alanları dahilinde en iyi üretmeyi hedeflemiş markalardır.

TOP